تسهیلات ویژه حمایتی به شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق تعلق می‌گیرد

با حمایت ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، خط اعتباری تسهیلات ویژه برای شرکتهای دانش بنیان و خلاق تعریف شد.

این تسهیلات به «شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق حوزه صنایع فرهنگی، صنایع خلاق و علوم انسانی و اجتماعی»، «شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق و نوپا مستعد دانش بنیان و یا خلاق شدن» و «شرکت های دانش بنیان و خلاق حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (دارای محصول از نوع اپلیکیشن یا پلتفرم‌های خدماتی)» ارائه می‌شود.

صندوق پژوهش و فناوری صنایع خلاق با حمایت ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با توجه به نیاز روز افزون کشور در زمینه حمایت و سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع و کسب و کارهای خلاقانه و نوآورانه، فناوری‌های نرم و هویت ساز، شیوه‌های نوین کسب و کار و محصولات فناورانه  و شرکت‌های دانش‌بنیان فراخوان اعطای تسهیلات را منتشر کرد.

داشتن طرح توجیهی قابل قبول به همراه مستندات از جمله شرایط لازم برای ارائه درخواست تسهیلات است. متقاضیان می توانند برای بهره مندی از  تسهیلات تولید نمونه اولیه، سرمایه در گردش، فعالیتهای قبل از تولید صنعتی و تولید صنعتی درخواست خود را به صندوق پژوهش و فناوری صنایع خلاق ارسال کنند.

منبع: daneshbonyan

فهرست