با حمایت پارک فناوری پردیس معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری فراخوان پنجمین نشست بین‌المللی سرمایه گذاری فناوری اعلام شد تا زمینه برای توسعه کسب و کارهای دانش‌بنیان و فناور فراهم شود.

نشست بین‌المللی سرمایه گذاری فناوری TIM از سلسله رویدادهای فناورانه‌ای به شمار می‌رود که توسط پارک فناوری پردیس معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری منتشر می‌شود تا بستر مناسب برای توسعه کسب و کارهای نوآور و فناور فراهم شود.

فراخوان نشست بین‌المللی سرمایه‌گذاری فناوری، با هدف جذب سرمایه جهت شتابدهی به شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و سرمایه‌پذیران حوزه فناوری منتشر شد. بر اساس برنامه‌ریزی و زمان‌بندی تدوین شده، پنجمین دوره این نشست به میزبانی پارک فناوری پردیس روزهای هشتم و نهم اسفندماه سال جاری برگزار شود.

برنامه‌ریزی برای جذب سرمایه‌گذار

نشست بین‌المللی سرمایه‌گذاری فناوری (Technology Investment Meeting) زمینه را برای جذب سرمایه جهت شتابدهی به شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و سرمایه‌پذیران حوزه فناوری فراهم می‌کند.

این رویداد فناورانه، فرصتی برای فعالان اقتصادی حوزه‌های مختلف فناوری است تا با ارائه محصولات، خدمات و توانمندی‌های خود، بازار خود را توسعه داده و با ورود به عرصه بین‌الملل، سهم بیشتری از بازارهای بین‌المللی داشته باشند.

در چهارمین دوره این نشست (TIM 2022) که سال گذشته برگزار شد، بیش از 100 سرمایه‌گذار خارجی و 28 سرمایه گذار داخلی حضور داشتند و از محصولات و خدمات 61 استارتاپ و شرکت سرمایه‌پذیر بهره‌برداری گردید. حاصل این رویداد ارزشمند، انعقاد بیش از ده میلیون دلار قرارداد همکاری در قالب 11 تفاهم‌نامه و قرارداد همکاری بود که پیش‌بینی می‌شود امسال نیز رشد چشمگیری داشته باشد.

رویداد TIM شامل برنامه‌های مختلف از جمله ارائه شرکت‌های فناور با هدف جذب سرمایه، پنل‌های تخصصی، امضای تفاهم‌نامه‌ها، انعقاد قراردادهای سرمایه‌گذاری مشترک و بازدید از زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور خواهد بود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این نشست می‌توانند به آدرس d8tten.org/technology-investment-meeting مراجعه کنند.

منبع: daneshbonyan.isti.ir

فهرست