فناوران کشور به اینوتکس ۲۰۲۲ فراخوانده شدند

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس در ناحیه نوآوری پردیس میزبان فناوران کشور می‌شود.

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس در ناحیه نوآوری پردیس میزبان فناوران کشور می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ این نمایشگاه که هرساله توسط پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، میزبان کارآفرینان و صاحب‌نظران مطرح حوزه علم و فناوری است، امسال از ۲۰ تا ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ در در بخش‌های گوناگون برگزار می‌شود.

در این رویداد بزرگ، آخرین ترند‌های نوآوری و فناوری که شامل سه دسته کلی هوشمندسازی، دیجیتال و توسعه پایدار است، مورد بررسی و نمایش قرار می‌گیرد.

نمایشگاه اینوتکس که از ۱۳۹۰ در حال برگزاری است، علاوه بر نمایش محصولات و انجام مذاکرات تجاری درباره آنها، اطلاعات گوناگونی در زمینه قیمت‌های رقابتی در سطح جهانی، آخرین استاندارد‌های کیفی، آخرین پیشرفت‌های صنعتی، دستاورد‌های پژوهش علمی و ایده‌های اقتصادی و فناوری را در خلال برگزاری، تبادل می‌کنند.

این نمایشگاه که برای دومین سال متوالی در ناحیه نوآوری پردیس برگزار می‌شود، تلاش می‌کند که علاوه بر معرفی فناوری‌های روز به صنایع بزرگ و متوسط، مشتریان محصولات فناورانه را به تولیدکنندگان آن‌ها متصل کرده و سرمایه‌گذاران را با فرصت‌های سرمایه‌گذاری در طرح‌های فناورانه یا شرکت‌های خلاق آشنا کند.

اینوتکس در حالی یازدهمین دوره خود را تجربه می‌کند که اکنون تبدیل به بزرگترین رویداد نوآوری و فناوری در کشور شده است و هر ساله افتخار میزبانی بیش از ۴۰ هزار مخاطب از سراسر جهان به صورت حضوری و مجازی را دارد.

بزرگ‌ترین گردهمایی شرکت‌های نوپا و نوآور در منطقه جنوب غرب آسیا، با هدف توانمندسازی کارآفرینان از طریق ارائه موفقیت‌هایشان، تامین منابع مالی، پیدا کردن مسیر مناسب جهت ورود به بازار و نیز برقراری ارتباط میان اجزای مختلف زیست‌بوم نوآوری و فناوری، برگزار می‌شود.

در این رویداد، پارک فناوری پردیس، صاحب امتیاز این نمایشگاه بوده و دبیرخانه این نمایشگاه با همکاری شرکت‌های مختلف از بخش خصوصی، برگزارکنندگان نمایشگاه خواهند بود. همچنین معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست‌جمهوری، از حامیان و پشتیبان‌های دائمی نمایشگاه هستند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت اینوتکس مراجعه کنند.

منبع: daneshbonyan

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست