رویداد ارائه نیازهای فناورانه حوزه معدن و صنایع معدنی

مرکز موسسات و شرکت‌های دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 19 مهرماه سال جاری این رویداد را برگزار می‌کند تا استفاده از الگوی نوآوری باز برقراری ارتباط میان صاحبان ایده، نخبگان، فناوران، شرکت های دانش بنیان و سازمان های صنعتی سرعت گیرد.

مدیریت آب و انرژی در بخش معدن و صنایع معدنی، فناوری‌های نوین در معدن، تحول دیجیتال و هوشمندسازی صنایع معدنی، ساخت و تعمیر قطعات و ماشین آلات معدنی، روش های نوین اکتشافات عمیق، حفاری و آتشباری و اکتشاف، استخراج و فرآوری عناصر نادر و خاص محورهای این رویداد است.

این رویداد بستری برای پاسخگویی به چالش های فناورانه در حوزه معدن و صنایع معدنی فراهم می‌کند تا از تخصص نخبگان، دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی در این زمینه استفاده شود.

همچنین حمایت از کسب و کارهای نوپا و شرکت های دانش بنیان و فناور فعال در این حوزه نیز از رویکردهای این حوزه است. به هم رسانی عرضه و تقاضا فناوری در صنایع معدنی نیز از دیگر اقداماتی است که با برگزاری این رویداد رخ می دهد.

برگزاری این رویداد می تواند برای صنایع مختلف همچون تولید کننده های محصولات و فرآورده های معدنی، تولید کننده محصولات و فرآورده های شیمیایی، تولیدکنندگان فرآورده های پلیمری و ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته کاربردی باشد.

این رویداد در ادامه سلسله رویدادهای ارتقا تاب آوری و رقابت پذیری زنجیره های ارزش برگزار می شود و علاقمندان برای حضور در این رویداد می توانند به سایت رویدادینو مراجعه کنند.

رویداد ارائه نیازهای فناورانه حوزه معدن و صنایع معدنی

منبع: daneshbonyan.isti.ir

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست