درباره آریوژن فارمد

شـرکت آریـوژن فارمـد در سال 1389 برای تحقیق و توسعه و تولید محصولات بیوتکنولوژی دارویی با تلاش متخصصین باتجربه تاسیس گردیده و با گسترش فعالیتهای خود به بزرگترین کارخانه دارویی تولید کننده آنتی بادیهای مونوکلونال بیوسیمیلار در منطقه تبدیل شده است.

آریـوژن فارمـد به عنـوان یـک شـرکت دانـش بنیان توانسته است با تعهد به رعـایت مـوازین فنـی و زیست محیطی و بـا تکیه بـر کیفیـت محصولات، جایگاه قـابل اعتمادی را در میـان جـامعه پـزشکی و بیمـاران کسب نمایـد و ضمن کسـب سهم حـداکثر در بـازارهای داخـلی، بخش عمده ای از صـادرات دارویی ایران را نیز از آن خود کند.

ارزشمندترین سرمایه آریوژن نیروی انسانی متخصص، جوان و با انگیزه ی آن است. شرکت آریوژن با کارآفرینی مستقیم نیروهای متخصص کشور با متوسط تحصیلات فوق لیسانس و متوسط سنی 33 سال امیدوار است با رسیدن به تولید با توان اسمی امکان اشتغال بیشتری برای کارشناسان و نخبگان کشور را فراهم آورد و در این راستا گامی در ارتقای زیرساختارهای درمان و آموزش پزشکی بردارد. هدف ما اعتلای سلامت جامعه ای است که به آن تعلق داریم و بر این اساس مهمترین اصل رعایت صداقت و ایجاد اعتماد در تعامل سازنده با بیماران و جامعه پزشکی است و با ایمان واقعی به ایـن اصـل همواره دستهای خـود را بر روی همـکاران، محققین و متخصصین گشوده ایم.

شرکت آریوژن فارمد فعالیت صادراتی خود را به منظور ورود به بازارهای بین المللی و توسعه تجارت به کشورهای مختلف جهان در سال 2013 آغاز کرد.

 

محصولات شرکت آریوژن به کشورهای مختلفی در آسیا، آفریقا و آمریکای لاتین صادر می شوند و در سال 1398 شرکت آریوژن فارمد موفق به ارسال اولین محموله صادراتی غیر نفتی ایرانی به کشور پرو شد.

شرکت آریوژن فارمد پروژه های متعددی در زمینه انتقال تکنولوژی محصولات خود به کشورهای مختلف نظیر روسیه، تونس و ترکیه دارد.

این شرکت از زمان آغاز به فعالیت خود، موفق به اخذ گواهینامه ها و جوایز بین المللی و داخلی زیادی گردیده است که بارزترین آنها شامل موارد زیر است:

  • صادر کننده نمونه ملی و استانی از سال 1394 تاکنون
  • واحد نمونه صنعتی استانی در سال 1398
  • اخذ گواهینامه ISO 9001: 2015
  • دریافت جایزه دی – هشت قرارداد انتقال دانش فنی تولید 2 داروی بیولوژیک در سال 2015
  • ثبت داروی فاکتور هفت با نام تجاری آریوسون بعنوان اولین داروی ایرانی در کشور ترکیه در سال 2021
  • اخـذ گـواهی نـامه GMP از اتحـادیه اروپــا و کشــورهای مکزیـک، پـاکستان، بـرزیـل، آذربـایجان مـالـزی، کلمبیا، اوگانـدا، روسیه، سـریلانکـا، تـرکیه

محصـولات این شـرکت کـه تـاکنـون وارد بازار دارویـی کشـور شده انـد شـامـل آریـوسـون (فاکتـور هفت انعقادی نـوترکیب)، آلتبـرل (اتـانرسپت)، زیتـاکس (ریتـوکسی مب)، آریـوتـراست (تـراسـتوزومب)، استیـوانت (بواسیزومب)، تِمــزیوا (تـوسیلیزومب) و آریلیا (دنوزومب) مـی باشند.

داروی آریـوسـون در درمـان بیماریهای خـونـی من جمله هموفیلی، زیتاکس در درمان انواع سرطان و بیماریهای خود ایمنی، آلتبـرل در درمان بیماری آرتـریـت رومـاتوئید و انـواع بیماریهای خـود ایمنی، آریوتراست در درمـان انـواع سـرطان به ویـژه سـرطان پستان، استیوانت در درمـان سـرطان روده بـزرگ، تِمــزیوا در بهبود علائم بیماران مبتلا به covid-19 در فاز حاد ریوی و آریلیا در درمان انواع پوکی استخوان کـاربرد دارد.

کیلومتر 24 جاده مخصوص تهران-کرج، پلاک 140، شرکت آریوژن فارمد

026-361064804

contact@aryogen.com

فهرست